muslera'nın sakatlanması
Çaykur Rize deplasmanları nedense bize iyi gelmiyor. Geçen sezon Emre Akbaba, şimdide Muslera sakatlandı. 15'ici dakikada Skoda ile çarpışan Muslera sakatlandı ve ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ayağı alçıya alınan Muslera sezonu kapattı. Geçmiş olsun Muslera.
Ne uğursuz deplasmanmışsın be Rize. Emre Akbaba'dan sonra Muslera'yı da kurban ettin. Rize deplasmanları artık bizim için kaza demek, bela demek. Galatasaraylılar bu iki kareyi hiç unutmayacak
  • 14 06 2020 21:36
  • vk
İlk gelen bilgiler Muslera'nın sakatlığının ciddi olduğu yönünde umarım bu bilgi doğru değildir. Allah'ım sen Muslera'yı koru. Geçmiş olsun büyük kaptan.
barcelona'dan geçmiş olsun mesajı Dünyanın en iyi kulüplerinden olan Barcelona, tr sayfasından Muslera'ya geçmiş olsun dileklerini iletti.
İstemiyoruz ne şampiyonluk ne kupa, sen yeter ki ayağa kalk Muslera.
Hakem Yaşar Kemal Uğurlu ofsayt için pozisyonun bitmesini beklemese belki bu sakatlık olmayacaktı. Her şeyi VAR'dan beklersen olacağı bu olur.

Muslera'nın sakatlanmasına üzülmeyen taraftar yok. Tüm renklerin Muslera için üzüntülerini bildiren paylaşımlar yapması her futbolcuya nasip olmaz.
Allah'ım sen Muslera'yı bize bağışla. Şampiyonluk olmasın, Muslera iyileşsin, o bize yeter.