mert hakan yandaş 100 milyon tl eder mi
Mert Hakan Yandaş'ın Fenerbahçe'ye maliyeti vergilerle birlikte 100 miyon TL. Mert Hakan Yandaş iyi bir futbolcu olabilir ama yıllık 25 milyon TL çok yüksek bir para. Bu transfer bana Mehmet Topuz'un Fenerbahçe'ye transferini hatırlatıyor. O da yüksek bedellerle Fenerbahçe'ye gelmiş, sonrası tam bir hayal kırıklığı olmuştu.
Allah Fenerbahçe'ye hayırlı uğurlu etsin. Arada Galatasaray olmasaydı, Mert Hakan Yandaş'ın yıllığı ancak 1 milyon euro ederdi. Bu durumda Mert Hakan Yandaş'ın Fenerbahçe'ye yıllık maliyeti 3.5 milyon euro tutuyor. Galatasaray maddi açıdan da ezeli rakibini vuruyor. Devamke:)
Alıcı Fenerbahçe ise eder, bir süre sonra yine taraftardan para dilenmeye başlarlar:)
Bunu zaman gösterecek. Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki transfer rekabeti fiyatlara da yansıyor. Mert Hakan Yandaş, Fenerbahçe'de bekleneni veremezse bu transferden Galatasaray kazançlı çıkar.
Mert Hakan Yandaş, kaliteli bir futbolcu. Şahsen Galatasaray'da görmeyi arzulardım. Ha bize gelmedi diye ağıt yakacak da değiliz.
Mert Hakn Yandaş, üstüne de teknik direktör olarak Erol Bulut... Nasıl olur acaba? Erol Bulut, Mert Hakan Yandaş'ın gol sonrası kendine yaptığı hareketi unutur mu ya da affeder mi?
Eder eder, neden etmesin? Mert Hakan Yandaş transferine Galatasaraylılar ne bozulmuştur şimdi:)