fenerbahçe - beşiktaş 2020 - 2021
fenerbahçe 3 - 4 beşiktaş

ülker stadında oynanan maçı hakem tugay kaan numanoğlu yönetti.

fenerbahçe'nin gollerini 34'te papiss cisse, 68 ve 90 +7'de (penaltı) ozan fufan atarken, beşiktaş'ın gollerini 4 ve 20'de vincent aboubakar, 54'te necip uysal ve 88'de fabrice n'sakala kaydetti.
İlginç bir maç, Beşiktaş 10 kişi kalmasına rağmen maçı 3 - 1 önde götürüyor.
Geçen hafta Gençlerbirliği'ni deplasmanda 5 -1 yenen takım, şimdi 10 kişi kalmış Beşiktaş karşısında nasıl 3 - 1 yenik oynar. Bu maçı çevir Fenerbahçem.
Bu derbiye kalp dayanmaz. Gönlüm 10 kişi kalan Beşiktaş'ın galibiyetinden yana.
Neredesin Gustavo? Çık artık ortaya. Bu maçı ancak sen çevirebilirsin.
Ancak Karşıyaka - Göztepe maçı bu kadar zevkli olur:) Fenerbahçe 10 kişi kalan Beşiktaş'a yenilirse karizmayı fena çizdirir:)
15 yıldır Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenemiyorduk. Bugün öyle bir yendik ki, bir yendik pir yendik:)
Tarih tekerrür mü ediyor, o da ne:)
Tebrikler Sergen Yalçın, Trabzonspor ve Başakşehir'den sonra Fenerbahçe'yi de yendin. Kadıköy'de 10 kişi kalan takımınla, 15 yıl aradan sonra bizlere 2'nci destanı yaşattın.
Keşke Beşiktaş maçı 11 kişi tamamlasaydı, 10 kişi kalınca ister istemez herkesin aklına "10 kişiyle Fenerbahçe'yi yenerler mi" sorusu geldi? Muhtemelen sahadaki oyuncular da bunu düşündü. Bu psikoloji sahaya da yansıyınca, kolay kazanmamız gereken maçı kaybettik.
Beşiktaş'la şaka olmaz, bunu bilmeniz gerekirdi. Sizi 10 kişiyle de yeneriz, 9 kişiyle de. Hala "hakem hakem" diye ağlıyorsunuz. Hakemin arkasına sığınmanız hiç de yakışık almıyor.
Fenerbahçe'yi bugün hiç beğenmedim. Mağlup gelebilirsin ama bu kadar da kötü olamazsın. Nerede Gençlerbirliği karşısındaki oyun, nerede bugün oynadığın oyun.