fenerbahçe - yeni malatyaspor 2020 - 2021
fenerbahçe 0 - 3 yeni malatyaspor

ülker stadında oynanan maçı hakem erkan özdamar yönetti.

yeni malatyaspor'un gollerini 9'da adem büyük, 22'de umut bulut, 48'de youssouf ndayishimiye kaydetti.

fenerbahçe - yeni malatyaspor maç özeti
Yazıklar olsun, yazıklar olsun başka bir şey demiyorum. Altyapıdan futbolcularla çıksan bundan daha kötü sonuç olmazdı.
Fenerbahçe'nin çok fazla taktik ve tekniğe ihtiyacı yok, cesur oynamaya ihtiyacı var. Zaten futbolcuların birçoğu teknik yönden iyiler. Erol Bulut cesur olacak ki, futbolcular da cesur oynasın.
Fenerbahçe, 1907 yılından bu yana ilk kez, kendi sahasında üst üste 3 maçta mağlup olmuş. Bu bilgi Fenerbahçe'nin bugünkü durumunu çok iyi özetliyor.
Büyüklerim "Kızım bu Fener adamı kanser eder" derlerdi de inanmazdım. Bu maçtan sonra inanmaya başladım. Nerede Denizlispor karşısındaki Fener, nerede Malatyaspor karşısındaki Fener. Biz İç sahada kazanmadan mı şampiyon olacağız?
Derin Galatasaray işbaşında:) Hamza Hamzaoğlu liderliğindeki Adem Büyük'lü, Umut Bulut'lu, Semih Kaya'lı yani Galatasaraylı Yeni Malatyaspor, Fenerbahçe'yi dağıttı, ortalık fena karıştı:)
Maçın daha ilk dakikalarında gol olmayacak pozisyon için penaltı mı yapılır? Neyin paniği bu? Kendi evimizde oynadığımız maçlarda bu kadar stres yaşıyorsak, gerisini siz düşünün artık.
Rezil Fultbol, sıfır reaksiyon. Ancak diri olmak lazım, takımın düzelip ilk heftalardaki performansına döneceğine olan ümidim fazla.