fenerbahçe - galatasaray 2020 - 2021
fenerbahçe 1 - 0 galatasaray

ülker stadında oynanan maçı hakem cüneyt çakır yönetti.

galatasarayın golünü 54'te mostafa mohammed kaydetti.

fenerbahçe - galatasaray maç özeti
İlk yarısı 0 - 0 bitti, iki takım da beraberliğe razı gibi oynuyor, yeter ki gol yemeyelim havasındalar.
Ne Fenerbahçeliler memnun oynanan oyundan, ne de Galatasaraylılar. Bu oyuna ve skora en çok Beşiktaşlılar ve Trabzonsporlular razı. Hatta buna Antepliler ve Hataylılar da dahil. Bakalım aynı tempo 2'nci yarıda da devam edecek mi yoksa oyun canlanacak mı? Gözler Mesut Özil'de, maçı izleyenler onun oyuna girmesini bekliyor.
İl yarı bitti...
Fb 0-0 Gs
Futbol adına pek bir beklentim yoktu, yeter ki, kazanalım diyordum ve dediğim gibi de oldu. Kadıköy'de geçen sezon 3 - 1 kazandıktan sonra bu sezon da 1 - 0 kazanmamız çok iyi oldu. Kadıköy'ün artık büyüsü kalmadı, tılsımı bozuldu. Babel bencil davranmasıydı, kazandığı topla birlikte Kerem'i görseydi maç 2 - 0 biterdi. Neyse 1 - 0 oldu, 3 altın puan bizim oldu. Tebrikler Galatasaray.
Verilmeyen 1 golümüz var. Ali Koç'un da dediği gibi maçın hakkı beraberlikti. Galatasaray'a yenilebiliriz. Bunu doğal karşılamak gerekir. Biz bu sahada Galatasaray'ı çok yendik. Yine de yeneceğiz.

Bizim ihtiyacımız olan Galatasaray'ı yenmek değil, şampiyon olmak. Bizim taraftar olarak beklentimiz sezonu şampiyon bitirmek. Çünkü şampiyonluğa susamışız artık. Moral bozmak yok, önümüzde daha çok maç var.
Veni Vidi Vici

Geldik Gördük Yendik

VeniVidiVici
Buz gibi golümüzü yediler. O golümüz çizilmesiydi, beraberlkle birlikte galib de gelebilirdik. Som 15 dakika ve uzatmalarda oynadığımız futbolı ilk yarıda oynamamız gerekirdi.

Fenerbahçe, Galatasaray'a karşı baskılı oynadığı müddetçe rahat kazanır. Bunun örnekleri çok. Derbilerde kontrollü oyun bize göre değil.

Bunun dışında dünya yıldızı bir oyuncu alnışsın. Direkt ilk 11'de oynaması gereken Mesut Özil'i oyuna almak için neden bu kadar bekledin Erol Hocam?
TRT Spor'da eski süper lig hakemlerinden Bünyamin Gezer pozisyonları yorumluyor. Gezer, Serdar Aziz'in Donk'un yüzünde patlayan eli için kesinlikle "penaltı" diyor.

Fenerbahçeliler devamlı "ofasyt değil goldü" diyorlar. İtirazlarında haklı olabilirler ama Galatasaray'ın yenilen penaltılarını da görmeleri lazım.
Ne goldü be! Bir daha öyle bir gol atabilir miyim acaba:)