fenerbahçe - göztepe 2020 - 2021
fenerbahçe 0 - 1 göztepe
Zemin çok bozuk. Fenerbahçe kilidi açamıyor. Göztepe tam anlamıyla kapandı, gol olmaması futbolcular üzerinde baskı ve stresi de artırıyor. Ünal Karaman puan almak için çıkmıştı, şimdi 3 puanın hesabını yapıyor.
Daha ligin bitimine 15 hafta var. Haftaya deplasmanda Trabzonspor'la karşılaşacağız. Bu maçı unutmalıyız artık. Trabzon deplasmanından 3 puan almanın hesabını yapmalıyız. 15 haftada köprünün altından daha çok sular akar. Fenerbahçe sakinliğini korumalı.

Erol Bulut'a gelince, hocanın artık şunu bilmesi gerekir. Bu iş Caner'in ortalarıyla çözülecek bir iş değil. Rakipler bu oyun düzenini iyi ezberledi.
Göztepe adına önemli galibiyet. Geçen hafta evimizde Aykut Kocaman'lı Başakşehir'i, Bu hafta deplasmanda Erol Bulut'lu Fenerbahçe'yi yendik. Bu 2 maçla cümle aleme büyük kulüp olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Göztepe gelecek sezon muhakkak Avrupa'da olmalıdır. Göztepe'ye bu yakışır.
Ligin boyu kısalıyor. Fenerbahçe'nin 15 maçı kaldı. Fenerbahçe'nin bu 15 maçta 45 puan toplaması çok zor ama en az 37 - 38 puan toplaması lazım. Umarım Trabzon deplasmanından galibiyetle döneriz.
Fenerbahçe’de oluşan kondisyon düşüklüğüyle bu haftayı da kötü geçirdi şampiyonluk davasında Fenerbahçe’nin iyi maçlar kazanacaktır.