Son dakika! Fenerbahçe’de Mesut Özil ve Ozan Tufan kadro dışı bırakıldı

mesut-ozil-ozan-tufan-kadro-disi

Fenerbahçe ‘nin büyük umutlarla Arsenal’den transfer ettiği Mesut Özil ve Watford’dan devre arasında geri dönen Ozan Tufan, süresiz kadro dışı bırakıldı.

Konyaspor maçında ipler koptu!

Mesut Özil, Konyaspor maçına ilk 11’de başlamış ancak İsmail Kartal tarafından ilk yarı sonunda oyundan çıkmıştı. Maçtan sonra İsmail Kartal ile konuşan Mesut Özil sitemde bulunarak, ‘Sahada daha fazla kalabilirdim. Ben de bu takıma katkı vermeye çalışıyorum’ şeklinde sitemde bulundu.

Ardından tartışmaya Ozan Tufan da dahil olarak İsmail Kartal’a ,’ Hocam adaletli davranmıyorsun. Formayı herkese daha adaletli vermen gerek.’ diyerek sitem etti.

İsmail Kartal yönetimle görüştü

Yaşananların ardından İsmail Kartal yönetimle iletişime geçerek, ‘Çevirdiğimiz maç sonrası ulu orta konuşulacak şeyler değil bunlar.’ ifadelerini kullandı. Ardından Fenerbahçe Yönetimi performanslarada bakarak bu iki futbolcunun kadro dışı kalması yönünde karar aldı.

Fenerbahçe Resmi Karar

Fenerbahçe, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla iki futbolcunun da süresiz kadro dışı kaldığını duyurdu.

Takım ile idmana çıkamayacak olan iki futbolcu da çalışmalarını ayrı olarak sürdürecek.

Paylaş
2 Yorum
  1. Şimdi kartlar yeniden dağıtılıyor fenerbahçe dünya devi mesut ve çok değerli ozan oyuncuları yerine ismail kartalı dinledi geröekten ilginç bir karar

    • İki oyuncunun da kadro dışı bırakılması beklenen bir gelişmeydi. İdmanda kavgaya karıştıkları söyleniyordu ama bu iş biraz da eskiye gidiyor.

Yorum Bırakın