erbay
  • 10
  • 1
  • 0
Bakalım kulüplerin daha hangi zihni sinir projeleri göreceğiz:) Benim için eğlenceli maç olacak. Maçtan ziyade kartondan taraftarlar daha çok gözümü alacak.
Galatasaray bu haberleri daha çok duymak isteyecek. Belhanda'yı kim neden almak ister? Bilen beri gelsin.
Ne Galatasaraylıyım ne de Fenerbahçelim. Öz be öz Beşiktaşlıyım:) [url=https://www.fanatik.com.tr/alex-de-souza-gheorghe-hagiyi-solladi-dev-ankete-rekor-katilim-2149878 title=Twitter anketinde] Alex De Souza tercih edilmiş. Bu anketin hiçbir geçerliliği yok. Alex De Souza Brezilya ve Türkiye'de tanınıyor olabilir ama Hagi'yi tüm dünya tanıyor. Hagi, Karpatların Maradona'sı benzetmesinin hakkını oynadığı futbol ve attığı gollerle fazlasıyla verdi.
Haklısınız taraftar takıma küstü. Kombine alın dediler taraftar aldı, forma alın dediler taraftar aldı, bağış yapın dediler taraftar yaptı. Yöneticiler gelen paraları har vurup harman savurdu, takımları borç batağı içinde bıraktı, bununla yetinmeyip taraftarla kavgayı dahi göze aldı. Taraftar takıma küsmedi, küstürüldü.
Görüntüler Ahmet Ağaoğlu'nun haksız olduğunu gösteriyor.
Bilmiyorum tehlikenin farkında mısınız? Bilinçli ya da bilinçsiz takımlar birbirine düşmanlaştırılıyorlar. Galatasaray - Fenerbahçe, Göztepe - Karşıyaka, Adana Demirspor - Adanaspor... Bu takımların rekabetini bilmeyen yok. Bu rekabet taraftarlar arasında çoğu zaman gerginliğe de sebep oluyor. Bunlar bilinen ve doğal karşılanan düşmanlıklar. Ama beni asıl korkutan Beşiktaş ile Bursaspor arasında başlayan, Galatasaray ile Rizespor ve Trabzonspor ile Alanyaspor arasında devam eden düşmanlıklar. Bu düşmanlıklar çok daha tehlikeli. Burada tabi aslan payı sorumsuz yöneticilerin. Onlar yüzünden taraftarlar da birbirine düşman oluyor.
Caner Erkin, sezon sonu serbest kalacak ve büyük ihtimalle Beşiktaş'tan ayrılacak. Bir Beşiktaş taraftarı olarak kendisine emekleri için teşekkür ediyoruz.
İnşallah ligi 3'üncü tamamlayacağız. Beşiktaş bu tempoyla Avrupa'da da iyi rüzgar yakalar. Allah seni başımızdan eksik etmesin Sergen Yalçın.
Demek Başakşehir bugün yense şampiyonluğunu ilan edecek. Bu lig kadar ilginç bir lig hiçbir zaman olmadı galiba.
Bu Fenerbahçe'yi rahat yenmemiz lazım.[url=https://twitter.com/iremerenrr/status/1284787478432493570?s=20 title=saldır başiktaş]
Türkiyede futbol eskisi gibi bir değer görmüyor çünkü burda en önemli detay 3 büyüklerdi bu takımlar yönetimlerin kurbanı oldu alınan yanlış kararlar dönem dönem yapılan yanlış transferler sonucu her takımın kendi içerisindeki değer ve başarı algısı olumsuz olarak etkilendi ve sonuç olarak bu trafik türkiye futboluna yansıdı taraftar takımına küstü.